RENAULT TRAFIC SPACECLASS

doświadczenie klasy biznes

design

ELEGANCKI I DYNAMICZNY


Trafic SpaceClass definiuje dynamizm na nowo poprzez nową poziomą pokrywą silnika oraz nowy pionowy grill, podkreślając wyrazistość nowych zderzaków przednich. Połącz dynamizm z elegancją dzięki reflektorom Full LED w kształcie litery C i nowym obręczom kół 17’’ z diamentowym połyskiem...  

 

cdb35fa9b3.webp

modułowość, przestrzeń, komfort

TRAFIC SPACECLASS: PRZEWÓZ VIP

4f8006e64d.webp

odkryj na nowo przyjemność podróżowania

6 miejsc tylnych z możliwością ustawienia na przeciwko siebie, gniazda 220 V, indywidualne lampki do czytania - Trafic SpaceClass przedstawia nowy sposób podróżowania.  Usiądź wygodnie za kierownicą i ciesz się eleganckim kokpitem z nową, chromowaną gałką dźwigni zmiany biegów i całkowicie nową deską rozdzielczą w kolorze szarym Météor. Komfort już nigdy Cię nie opuści! 

 

doświadczenie klasy biznes

Zajmij miejsce w Trafic SpaceClass z pakietem Signature i zaznaj podróżowania w klasie premium. Obrotowe, przesuwane i składane fotele szybko dopasują się do Twoich potrzeb, dzięki czemu wystarczy miejsca dla 7 osób, bez ograniczenia przestrzeni ładunkowej, która osiągną nawet 1,8 m³.  Przesuwny stolik środkowy zamieni Trafic SpaceClass w prawdziwy komfortowy, mobilny salonik. 

78044af807.webp
f6a7cc8293.webp

towarzysz Twoich przygód

Ożyw swoje pragnienie przygody z wersją Escapade.

W dwóch etapach i trzech ruchach zamień wnętrze Twojego samochodu w prawdziwą sypialnię: pochyl kanapę i wyciągnij się na 2-osobowym łóżku o długości 1,90 m w pełnej intymności zapewnianej przez przyciemniane szyby.

Podróże bez granic!